Wymrażanie cryonite

Wymrażanie Cryonite to niezwykle skuteczna i bezpieczna metoda zwalczania pluskiew i dezynfekcji stosowana coraz częściej na całym świecie. Na czym polega i dlaczego warto się nią zainteresować?

Zalety wymrażania:

  • zabieg jest metodą jednorazową,
  • nie trzeba zabiegu powtarzać,
  • usuwa dorosłe osobniki, jaja i larwy,
  • nie ma konieczności chowania
  • produktów spożywczych,
  • bezpieczna dla ludzi, dzieci, zwierząt,
  • brak zapachu oraz pozostałości po zabiegu,
  • nie wymaga wietrzenia pomieszczenia,
  • w 100% skuteczna przy PLUSKWACH domowych.

 

Wymrażanie Cryonite to metoda wykorzystująca dwutlenek węgla w postaci suchego lodu. Dzięki zastosowaniu specjalnie do tego zabiegu zaprojektowanego urządzenia generującego suchy lód o temperaturze -78ºC, szybko i całkowicie jesteśmy w stanie pozbyć się niechcianych owadów. Co więcej, wymrażanie Cryonite niszczy nie tylko dorosłe osobniki, ale co najważniejsze również ich jaja. Jeśli chemiczne metody walki z owadami nie przynosiły dotąd spodziewanych, trwałych rezultatów i insekty nabyły odporność na insektycydy – wymrażanie Cryonite jest tym, co z pewnością przyniesie oczekiwane efekty.

Wymrażanie Cryonite należy do jednych z najskuteczniejszych metod dostępnych obecnie na rynku, a jeden zabieg zazwyczaj jest wystarczający by trwale pozbyć się trudnych i niechcianych insektów. Dwutlenek węgla dostarczany jest do zbiornika urządzenia w postaci płynnej, następnie przechodzi przez rozpylacz przyjmując postać bardzo drobnego zamrożonego pyłu doskonale penetrującego nawet najmniejsze szczeliny a prędkość wydmuchiwanych cząstek pozwala przenikać im na spore głębokości. Może być stosowane we wnętrzach, na meblach, tapicerkach, tekstyliach czy elektronice nie niszcząc ich.

Wymrażanie Cryonite z powodzeniem można stosować w budynkach mieszkalnych, budynkach użyteczności publicznej, biurach, restauracjach, szkołach czy szpitalach, bowiem jest w 100% bezpieczna dla zarówno dla ludzi jak i zwierząt domowych. Technika ta jest uznana za ekologiczną i przyjazną dla środowiska, pozbawioną negatywnych skutków, a pomieszczenia mogą być oddane do użytku zaraz po wykonaniu usługi.
Pomieszczenie do wykonania wymrażania Cryonite nie musi być specjalne przygotowywane, nie ma konieczności zabezpieczania produktów spożywczych i wyprowadzania zwierząt, a wszystkie powierzchnie poddawane wymrażaniu nie wymagają jakiegokolwiek dodatkowego oczyszczania. Nie pozostawia po sobie także żadnych śladów czy nieprzyjemnych zapachów.

Wymrażanie Cryonite w porównaniu z innymi metodami jest nie tylko wysoce efektywna, ale również tańsza, bowiem nie ma konieczności jej wielokrotnego ponawiania by uzyskać pożądany skutek.